Győr, 600 néző. V.: Király.

Molnár M. – Máté, Császár, Szabadfi, Fajkusz, Imrik, Kovács L., Da Silva (Czanik), Baumgartner, Korsós (Pákolicz), Herczeg (Lajtos). Edző: Nagy László.
Kálmán – Végh, Kenéz, Buza, Himics, Ágoston, Varsányi, Grafl, Petronovics, Földes, Galgóczi (Valla). Edző: Kolovics Zoltán.
Gsz.: Baumgartner, Pákolicz, Lajtos.
74. p: Lajtos tört be a 16-oson belülre, lövése kipattant a kapusról és az érkező Baumgartner a hálóba bombázott. 1–0.
83. p: Baumgartner robogott el a jobbszélen, pontos beadását Pákolicz vágta a kapuba. 2–0.
88. p: Lajtos lépett ki a lesre játszó védők között és végül 8 méterről a hálóba gurított. 3–0.
Kiegyenlített játékot hozott az első félidő. Szünet után cserékkel frissítette csapatát a DAC edzője, amely jó húzásnak bizonyult. A hazaiak második félidei játékukkal felőrölték a vendégeket és végül fölényes győzelmet arattak.
Jók: Szabadfi, Baumgartner, Fajkusz, Lajtos, ill. Buza, Földes.
Nagy László: – A szervezetten és jól játszó Balatonlelle ellen hetven percig nem találtuk az ellenszert, a végén azonban a friss emberekkel sikerült megnyernünk a mérkőzést.
Kolovics Zoltán: – Sokáig remekül építkeztünk, utána széthullottunk, mint a legóvár.