Győr, 1200 néző. V.: Török.

Molnár – Orovecz, Máté, Császár, Kovács L., Baumgartner (Germán), Keszei, Fajkusz, Imrik, Herczeg (Laki), Oross (Czetti). Edző: Nagy László.
Hegedüs – Kollár (Ribi), Szalai, Trampler, Móri (Rebecsák), Szilágyi, Ködöböcz, Bojtor (Béres), Kovacsics, Földes, Bergman. Edző: Komjáti András.
Gsz.: Oross, Kovács L.
48. p: Imrik indította a mélyről induló Baumgartnert, akinek pontos beadását Oross bombázta a kapuba. 1–0
55. p: Villámgyors DAC-

támadás végén Herczeg futotta le a védőket, remek középre adását Kovács L. lőtte a hálóba. 2–0
Remek időben, szépszámú közönség előtt kezdődött a két élcsapat mérkőzése. A hazaiak fokozatosan kerültek fölénybe és két óriási helyzetet alakítottak, illetve hagytak ki. Szünet után két villámgyors győri támadás eredményeként két szép hazai gól született. A kék-fehérek következő bajnoki mérkőzése szerdán, 16.30 órakor lesz a BKV-Előre ellen.
A végig meggyőzően játszó DAC megérdemelten, jó játékkal, remek taktikával győzte le egyik nagy riválisát.
Jók: Máté, Kovács L., Herczeg. Baumgartner, ill. Szalai, Földes.
Nagy László: – Különösen a második félidőben közönségszórakoztató játékot játszottunk a bajnokesélyes ellen. Egyik szemem sír, a másik nevet...
Komjáti András: – Amíg akaratban felülmúlnak bennünket, nem számíthatunk sikerre. Megérdemelten győztek a hazaiak.