Győr, 600 néző. V.: Kovács S.

Molnár – Orovecz (Fajkusz), Máté (Gollovitzer), Keszei, Kovács L., Imrik, Császár, Kovács H., Laki, Oross, Czetti (Csintalan). Edző: Szapor Gábor.
Antal – Pint, Varga I. (Schmatovich), Szabó, Szakáll (Sipos), Nagy T., Puglits, Papp, Burkus, Godian, Schafranek. Edző: Tiba Zoltán.
Gsz.: Czetti, Császár, ill. Papp.
45. p: Nagy T. forgatta meg a hazai védelem jobb oldalát, pontos beadását Papp fejelte a kapuba. 0–1.
54. p: Gollovitzer éles szögletét követően Fajkusz fejelt középre és az érkező Czetti a léc alá fejelte a labdát. 1–1.
63. p: Gollovitzer újabb jó szögletét Császár fejelte a sarokba. 2–1.
73. p: Nagy T.-t buktatták a 16-oson belül, 11-es. Schafranek büntetőjét Molnár azonban bravúrral hárította.
A megyei rangadó első félidejében szinte végig a DAC uralta a játékot, mezőnyfölénye közben azonban két óriási gólhelyzetet is elpuskáztak a hazaiak, a vendégek pedig szinte az első támadásukból gólt értek el, így előnnyel vonulhattak pihenőre.
Szünetben aztán átszervezte csapatát az Integrál-DAC szakvezetője és nagy akarással a kék-fehérek megfordították a vesztésre álló mérkőzést. Döntő momentumnak bizonyult, hogy a vendégek büntetőt hibáztak a hajrában.
A játék képe és a kidolgozott helyzetek alapján egy góllal feltétlenül jobb volt a nádorvárosi csapat.
Jók: Molnár, Keszei, Kovács H., Czetti, ill. Varga I., Schafranek.
Szapor Gábor: – A félidei szerkezeti váltással és az ezt követő egységes csapatjátékkal vívtuk ki ezt a nagyszerű győzelmet.
Tiba Zoltán: – Egyenlő erők küzdelmében a pontrúgások döntöttek.

Abigél kontra Harry Potter

Szabó Magda Abigélje J. K. Rowling Harry Potterjével kerül szembe A Nagy Könyv versenyben. Tovább olvasom