Székesfehérvár, 100 néző. V.: Marton.

Szénási – Mészáros, Ruzsics, Herceg, Kabács, Sellei, id. Medvid, ifj. Medvid, Bánfalvi, Király, Juhász (Tauser). Edző: Tiber László
Lőre – Horváth, Csík, Nagy, Nyerges L., Fenyő, Németh I., Baán (Kajtár), Bárány (Szücs P.), Hollósi, Nyerges Á. (Bogdán). Edző: Horváth László
Gsz.: ifj. Medvid.
A 20. percben az első félidő legnagyobb helyzete maradt ki, ekkor Hollósi a hazai védők gyűrűjéből jó ütemben lépett ki, kapura vezette a labdát, ám a bal kapufa mellé gurított. A 40. percben a hazaiak ritka ellentámadásainak egyikét láthatták a szurkolók, Király azonban nagy helyzetban hibázott. Nyolc perc múlva az alapvonal mellől belőtt labda Csik kezéhez ért, a játékvezető tizenegyest ítélt. A büntetőt ifj. Medvid értékesítette. 1–0. Az 58. percben Kajtár remek indítást kapott, de nagy helyzetből a kapusba lőtt. Két perc múlva Hollósi 3 méterről tette ugyanezt. A 68. percben Kajtár ismét jó indítást kapott, azonban óriási helyzetben az oldalhálót találta el. A 78. percben Hollósi szöglete után Csik a kapu fölé fejelt. A 90. percben az egyik hazai védő a 16-oson belül kézzel ütött a labdába, tizenegyes. A büntetőt Hollósi végezte el, lövése azonban a jobb kapufa belső feléről vágódott ki.
A Csorna az első húsz percben többször eldönthette volna a mérkőzést, helyzeteit azonban sorozatban kihagyta. A játék ezt követően a hazai csapat góljáig némileg kiegyenlítődött, ezután pedig a vendégcsapat uralta a játékot. A jobbnál jobb helyzetek azonban kimaradtak, így törvényszerű volt a vereség.
Jók: Szénási, Király, id. Medvid ill. Fenyő, Csík.
Tiber László: – A lelkesedés diadala volt ez a mai mérkőzés.
Horváth László: – Kihagytunk egy idényre való gólhelyzetet, tizenegyest hibáztunk, rúgtunk kapufát is, csak gólt nem. Ezért kaptunk ki egy szerény képességű csapattól.

Véradók figyelmébe

Győrszentiván. Ma délután 3 órától este 7 óráig kiszállásos véradásra várják a véradókat a helyi… Tovább olvasom