2017. 08. 20. vasárnap - István 17°C | 23°C Még több cikk.

Horvátország - éppenhogy döntetlen Irán ellen

A 90. percben elért 11-es góllal tudott csak egyenlíteni a horvát válogatott Eszéken Irán ellen játszott mérkőzésén.

Apa és fia: Zlatko Kranjcar horvát szövetségi kapitány, és Niko Kranjcar, válogatott támadó
Horvátország-Irán 2-2

Prso 31., Babic 90. ill. Karimi 21., Borhani 82.

A világbajnokságra készülő horvát válogatott 2-2-s döntetlent ért el a szintén vb-résztvevő Irán ellen felkészülési mérkőzésen.

A találkozón az ázsiaiak szereztek vezetést a Bayernben játszó Ali Karimi révén, de Dado Prso nem sokkal később egyenlített. A hajrában Borhani góljával újra Irán vezetett, ám a lefújás előtt Babic döntetlenre mentette az állást.

Ecuador-Macedónia 1-2
Tenorio 25. ill. Maznov 28., Mitreszki 73.-11-es

A világbajnokságra készülő ecuadori labdarúgó-válogatott meglepetésre 2-1-es vereséget szenvedett Macedóniától.

A dél-amerikaiak hiába szereztek vezetést még az első félórában, ellenfelük hamar egyenlített, majd a 73. percben egy büntetővel a győzelmet is megszerezte.

Észtország-Törökország 1-1 (Ebola 85. ill. Unal 53.)
Mali-Marokkó 1-0 (Frederics 65.)
Ukrajna - Costa Rica 4-0 (Nazarenko 35', Vorobey 39', Kalinichenko 40', Byelik 55')