2017. 06. 26. hétfő - János, Pál 18°C | 30°C Még több cikk.

Helytálltak a fiatalok

Kosárlabda Nyíregyháza Soproni sÖrdögök 83 78 (18–20, 18–15, 24–18, 23–25)

Nyíregyháza, NB I-es férfimérkőzés, rájátszás a 9–14. helyért, 400 néző. V.: Szabó, Győrffi, Balogh.

Edző: Sterbenz László
A két távozott kulcsjátékosa, Bowman és Duscak nélkül játszó soproniak a tét nélküli mérkőzés első félidejében remekül tartották a lépést a komplett, s hazai pályán remeklő nyíregyháziakkal.
Sterbenz László sokat cserélt, a fiatalok bátran, helyenként ügyesen játszottak. A harmadik negyedben ellépett a hazai csapat.
A zárószakasz elején Vuleta másfél perc alatt három triplával visszahozta a soproni reményeket. A végjátékban azonban a hazaiak a komplett kezdősorukat hozták vissza, Sterbenz viszont hagyta, hadd edződjenek a végjátékban a

fiatalok.
Sterbenz László: – Akik eddig kevesebbet szerepeltek, most sokat játszottak – kitűnően.

Torlódások várhatók

Sopronban a Pozsonyi úti, a Híd utcai és a Storno Ferenc utcai körforgalmaknál elkezdődnek a… Tovább olvasom