Szombathely, 2000 néző. V.: Arany.

Sipos G. – Barát (Kovács Zs.), Rajos (Schimmer), Subicz, Kaj, Andorka, Balassa, Nagy G., Sipos N. (Imre), Hegyi, Guzmics. Edző: Artner Tamás.
Molnár M. – Keszei, Császár, Fajkusz, Herczeg, Baumgartner, Germán (Da Silva), Imrik, Czanik, Kovács L. (Szabadfi), Korsós. Edző: Nagy László.
Gsz.: Andorka (3), Sipos N., ill. Baumgartner.
14. p: Kovács L. becsúszását szabálytalannak látta a játékvezető a 16-oson belül. A büntetőt Andorka lőtte a jobb sarokba. 1–0.
15. p: Középkezdés után Hegyi futott el lesgyanús helyzetből a balszélen, beadását Andorka vágta a kapuba. 2–0.
54. p: Gyors hazai támadás végén Sipos lőtt a hálóba. 3–0.
67. p: Ismét egy jobb oldali beadás után Andorka fejelt a léc alá. 4–0.
83. p: Korsós ment el a balszélen szép cselekkel, pontos passzát Baumgartner lőtte a kapuba. 4–1.
Sáros, mély talajon kezdődött a mérkőzés, kiegyenlített játékkal. Negyedóra múltán két, vélhetően téves játékvezetői ítélettel eldőlni látszott a meccs. Szünet után DAC-rohamokkal folytatódott a játék, de a hazaiak két jó támadásuk végén végleg eldöntötték a mérkőzést. A vendégek gólja már csak szépségtapasz volt.
Jók: Andorka, Balassa, Hegyi, Sipos N., ill. Baumgartner, Da Silva.
Artner Tamás: – Jobban alkalmazkodtunk a talajhoz, ezért megérdemelt győzelmet arattunk.
Nagy László: – A remekül játszó Haladás Arany Tamás hathatós segítségével is megérdemelt győzelmet aratott.