Fertőszentmiklós, 300 néző. V.: Péter G.

Fertőszentmiklós: Biacsics – Hatajer, Tóth B., Horváth T. (Farkas), Horváth I., Ábrahám (Holper), Hollós (Bognár A.), Horváth A., Simon, Psze, Németh A. Edző: Árki Zoltán.
Petőháza: Horváth F. – Szalai S., Riedinger, Németh T., Müller, Pokrócz (Szabó D.), Steiner (Heller), Hadarics, Kalmár, Bognár G., Szabó A. (Szalai V.). Edző: Gosztola József.
Gsz.: Ábrahám, Tóth B., ill. Szabó D. Kiállítva: Heller.
Kőrös Gyula, a Petőháza ifjúsági csapatának edzője: „Ez is egy a sok mérkőzés közül, amelyen minél jobb eredményt kell elérni.” Horváth István, a fertőszentmiklósiak egykori kitűnő csatára és későbbi edzője így vélekedett: „A góltotón a tavaszi eredményt tippeltem. Akkor 7–1-re győztünk. Akkor sem leszek csalódott, ha »csak« sima győzelem lesz, amit viszont mindenképpen várok a csapattól.”
A lassan gyülekező szurkolók a régi idők fociáját idézték: kétezres nézőszámról, ádáz küzdelmekről, gólgazdag találkozókról beszéltek. A mai utódok egy kicsit ettől elmaradtak, de azért három gólt láthatott a közönség. Az elsőt jó félóra elteltével az addigi petőházi fölény közepette a hazaiak szerezték. Egy gyors indítással Ábrahám három védő gyűrűjéből kilépett és mintegy tíz méteről a kifutó kapus mellett a jobb sarokba lőtt. 1–0. Öt perccel később a Petőháza hozta fel a labdát, amikor a saját térfelükön az egyik játékosuk reklamált, amelyet a játékvezető közvetett szabadrúgással büntetett. A legurított labdát Tóth B. mintegy 28 méterről a jobb sarokba lőtte. 2–0.
Szünet után a kétgólos előny birtokában továbbra is hagyta támadni a Petőházát a hazai gárda. A vendégek éltek is ezzel a lehetőséggel, de támadásaik a hazai 16-osnál elhaltak. Ez idő tájt csupán néhány sárga lap színesítette a játékot, majd a 84. percben Kalmár remek beadására Szabó D. jókor érkezett és öt méterről a hálóba lőtt. 2–1. Ezt követően még megpróbálkoztak a vendégek az egyenlítéssel, de ez nem sikerült, sőt, az utolsó percekben Heller reklamálásért azonnal piros lapot kapott.
Közepes iramú és színvonalú mérkőzésen a Fertőszentmiklós az első félidőben eredményesen használta ki lehetőségeit, míg a Petőháza mezőnyfölényét nem tudta gólokra váltani. Szünet után hiába folytatódott ez a felállás, a hazai gárda szívós védekezéssel otthon tartotta a három pontot.
Jók: Biacsics, Hatajer, Németh A., ill. Hadarics, Bognár G.
Árki Zoltán: – Nagy taktikai csatából, ha egy kis szerencsével is, de mi jöttünk ki győztesen.
Gosztola József: – Gratulálok a Fertőszentmiklósnak, a higgadtabb csapat győzött.