Gyirmót, Magyar Kupa-mérkőzés, 500 néző. V.: Erdős.

Sánta – Földes, Pék, Radics, Tóth A., Nagy L., Török (Németh L.), Polyák (Tóth N.), Horváth R., Oross, Károlyi (László T.). Edző: Hannich Péter.
Sebők – Schwarcz, Sitku, Dvéri (Julinho), Farkas (Lattenstein), Horváth F. (Alumona), Bozic, Vincze Z., Mohl, Kuttor, Csizmadia. Edző: Csertői Aurél.
Gsz.: Nagy L. (2), Oross, Török, Tóth N., ill. Kuttor (2), Julinho, Sitku.
Kiállítva: Vincze (104.).
4. p: Károlyi kis szögletét Nagy L. a meglepett Sebők mellett a rövid felsőbe csavarta. 1–0.
6. p: Kuttor szépített közelről. 1–1.
40. p: Pék indította Orosst, aki 22 méterről belsővel a bal felső sarokba csavart. 2–1.
51. p: Török középről, 20 méterről bombázott a léc alá. 3–1.
70. p: Kuttor az ötös sarkáról nagy erővel lőtt félmagasan a hálóba. 3–2.
89. p: Julinho került helyzetbe, aki ritkán látható nagy gólt lőtt. 3–3.
Mivel a 90 perc nem hozott döntést, ezért kétszer 15 perc hosszabbítás következett.
102. p: Tóth N. a kifutó Sebők fölött ismét vezetést szerzett a Gyirmótnak. 4–3.
118. p: Nagy L. remek cselek után szépségdíjas gólt lőtt Sebők hálójába. 5–3.
120. p: Csizmadia átadásából Sitku lőtt gólt. 5–4.
Magas színvonalú mérkőzésen, látványos gólokkal sikerült legyőzni a tavalyi kupagyőztest. A mérkőzés végén vastapssal köszönte meg a közönség a hazai csapat teljesítményét.
Hannich Péter: – A tavalyi kupagyőztest kiverni óriási bravúr. Úgy érzem, napokig hatása alatt leszek a mérkőzésnek.
Csertői Aurél: – Sajnos ilyen hibaszázalékkal nem lehet mérkőzést nyerni. A gólokat egyéni hibákból kaptuk, egy játékosom teljesítménye sem ütötte meg az élvonalbeli szintet.