Gyirmót, 400 néző. V.: Pintér.

Sánta – Földes, Radics, Pék, Tóth A., Polyák (Németh L.), Török, László (Tóth P.), Károlyi, Oross, Tóth N. (Bieder). Edző: Hannich Péter.
Kálmán – Balogh, Graszl K., Kenéz, Vég, Buza, Ágoston, Graszl N., Valla, Himics, Galgóczi (Varsányi). Edző: Kolovics Zoltán.
Gsz.: Oross (2), Tóth N., László, ill. Galgóczi, Balogh, Graszl N.
5. p: Károlyi lendületesen futott fel a bal oldalon, beadásszerű lövése a felső lécen megpattanva hagyta el a játékteret.
21. p: Egy megpattanó beadás Tóth N. elé került, aki közelről a hálóba pofozta a labdát. 1–0.
23. p: Graszl N. hozta helyzetbe a jobb oldalon Galgóczit, aki váratlanul lövésre szánta el magát, s labdája félmagasan a hosszú sarokba vágódott. 1–1.
26. p: Az egyébként dinamikusan futballozó Gyirmót nem sokáig hagyta örülni a vendégeket. László nagy erejű lövésére Kálmán mozdulni sem tudott. 2–1.
35. p: A kapu előtti kavarodásnál az előrelopakodó Balogh közelről egyenlített. 2–2.
47. p: Az első félidő hosszabbításában a nagy akarással futballozó Károlyi kitűnően csavart az ötös sarkára, ahonnét a berobbanó Oross védhetetlenül fejelt a hálóba. 3–2.
52. p: Ismét Oross volt eredményes egy bal oldali akciót követően. 4–2.
54. p: Graszl N. lépett ki a középcsatár helyén, kapura húzott, majd 12 méterről megszerezte a szépítő találatot a Balaton-partiaknak. 4–3.
Gólokban gazdag, izgalmas mérkőzést vívott a két gárda.
Jók: Radics, Károlyi, Oross, ill. Graszl N., Galgóczi, Balogh.
Boros Lukács pályaedző:

– Megérdemelt hazai győzelem született, amit már az első félidőben bebiztosíthattunk volna.
Kolovics Zoltán: – Gyönyörű a gyirmóti pálya, csak egy kicsit lejt.