Franciaország–Dél-Korea 1–1 (1–0)

Lipcse, 45.000 néző, v.: Benito Archundia (mexikói).
Franciaország: Barthez – Sagnol, Thuram, Gallas, Abidal –

Vieira, Makelele, Malouda (Dhorasoo, 88.) – Zidane (Trezeguet, 91.) – Henry, Wiltord (Ribery, 60.).
Dél-Korea: Lee Wun Je – Csoj Csin Csul, Kim Dong, Dzsin, Kim Jang Csul, Li Jung Pjo – Kim Nam Il, Li Ho (Kim Szank Sik, 67.), Li Eul Jang (Szeol Ki Hjon, a szünetben), Park Dzsi Szung – Cso Dzse Dzsin, Li Csun Szu (An Dzsung Hvan, 71.).
Gsz.: Henry (9.), ill. Park Dzsi Szung (80.).
Sárga lap: Abidal (78), ill. Li Ho (11.), Kim Dong Dzsin (29.).
9. p: Wiltord cselezett a dél-koreai kaputól 20 méterre, lövése Kim Nam Il talpán irányt változtatott és így pont Henry elé került, aki egy remek átvétel után 10 méterről a kapu jobb oldalába lőtt (1–0).
80. p: Szeol jobbról érkező beadása után Cso az ötösről visszafejelt labdáját Park 4 méterről pörgette a kapuba (1–1).
Az első félidőben a francia válogatott magabiztosabban lépett pályára és megérdemelten szerezte meg a vezetést Henry révén. Szünet után már úgy tűnt, nyernek a franciák, ám Dél-Korea 10 perccel a vége előtt egyenlített.