Felszabadultan játszhatnak

vízilabda OSC–Győri VSE 9–7

Budapest, ob I-es női mérkőzés, 50 néző.

GYVSE: SZANISZLÓ – GAZDAG (1), Horváth (1), Vér (1), WASZLAVSZKY (1), Pavuk (1), KOVÁCS (2). Cs.: Butuza, Nagy, Debreceni. Edző: Kárpáti Gábor.
A két csapat az ötödik helyért harcol a bajnokságban. Sokáig szoros küzdelem volt a medencében, a félidőben 2–2 volt az állás. A harmadik negyedben a győriek vezettek, köszönhetően Szaniszló Gabriella kiváló kapusteljesítményének. Utána azonban következett egy rossz periódus és a hazai gárda elhúzott három góllal. A két győzelemig tartó sorozatban legközelebb szombaton 13 órakor, Lipóton találkoznak egymással a csapatok. A mérkőzésre szurkolói busz indul a győri városháza mögül fél 12-kor.
Kárpáti Gábor: – Mindkét csapat jól játszott, kifejezetten színvonalas találkozó volt. Mi kicsit felszabadultabbak voltunk, hiszen az év eleji célunkat már teljesítettük. Akadt néhány védekezési hibánk, amit az OSC rutinos játékosai kihasználtak. Nem adjuk fel, igyekszünk fordítani.