Elmax-Pápa

2 (1) Jánossomorja 1 (1)

Pápa, 100 néző. V.: Borbás.

Simon – Kiss, Szabó, Györkös, Mesterházi, Szilágyi (Győri), Kocsis, Sebesi (Stall), Nagy N., Bőnyei, Nagy Zs. Edző: Lantai Balázs.
Sipőcz – Görgits (Drobnitsch V.), Horváth J. (Buza), Rozsos, Göblyös, Koltai, Plachy, Zalka (Körmendi), Szalka, Németh B., Molnár F. Edző: ifj. Drobnitsch Tamás.
Gsz.: Szilágyi, Győri, ill. Rozsos.
A 30. percben a hazaiak sorozatos támadásai egyikén a lesre játszó vendégvédők között Szilágyi kapta tisztán a labdát és a kapus mellett a jobb alsó sarokba helyezett. 1–0. A 42. percben Szalka kapura lövését Simon bravúrral ütötte szögletre. Úgy tűnt, hogy a vendégek rosszul végezték el a szögletet, de a hazai védők szerencsétlenkedtek és Rozsos a hálóba kotorta a labdát. 1–1. A 83. percben egy bal oldali szabadrúgásnál a vendégvédők rosszul helyezkedtek és a csereként beállt Győri piszkálta a hálóba a hazaiak győztes gólját. 2–1.
Közel két azonos képességű csapat küzdelméből a Jánossomorja ismét nem tudott győztesként kikerülni.
Jók: Szabó, Mesterházi, Bőnyi, ill. Sipőcz, Koltai.
Lantai Balázs: – Saját magunknak tettük nehézzé a mérkőzést.
Ifj. Drobnitsch Tamás: – A mai mérkőzésben benne lehetett volna a meglepetés, de ez a csapat két ekkora egyéni hibát nem tud elviselni.