2017. 11. 19. vasárnap - Erzsébet 2°C | 7°C Még több cikk.

egy győzelemre a második helytől

bowling

Gyengébb ősz után erős tavaszt produkálnak a soproni bowlingosok. A Soproni Bowling Club vezetője, edzője, egyben játékosa is, Skobrics Zoltán elmondta: az együttes az őszi évadot – elmaradva az előzetes várakozástól – a 6. helyen zárta a Szuperligában. Tavasszal viszont lendületbe jöttek a soproniak, hiszen zsinórban öt csapattalálkozó megnyerése után már a harmadik helyen állnak, egyetlen győzelemre a másodiktól.

Az első csapat keretéből kiszoruló soproni játékosok alkotta Flexo Line Sopron az ősszel még a kiesést jelentő 13. helyen állt, tavasszal viszont ők is javítottak, jelenleg 11. az együttes.
Jól teljesít a Soproni BC ificsapata. A két húzóember, Kocsis Tamás és Kiss Ádám vezérletével a második az együttes a csapatbajnokságban. Skobrics nagy bánatára egyiküket sem hívták meg a korosztályos Európa-bajnokságra készülő magyar válogatottba.
A héten Budapesten rendezik a Magyar Kupa döntőjét, ahol egyéni, páros és trió kategóriákban hirdetnek győztest. Skobrics érmeket vár a soproniaktól.