2017. 05. 25. csütörtök - Orbán 11°C | 21°C Még több cikk.

Edzőmeccsel hangoltak

A Nyíregyháza elleni bajnoki helyett Szombathelyen a Haladással játszott edzőmeccset a Győr. Haladás–ETO 3–4.

A jelenleg is zajló első fordulóból elhalasztották a Nyíregyháza–Győr meccset, ám az ETO így sem maradt otthon. Egervári Sándor csapata a Haladás ellen kötött le egy edzőmeccset, ami végül gólgazdagra sikerült. Az ETO a szombathelyiek egyéni hibáiból Bajzát két góljával hamar komoly előnyre tett szert, ám a Haladás még a szünet előtt a maga javára fordította a mérkőzést. A második félidőben már látszott a csapatokon a nagy meleg, így visszaesett az iram. A Győr a félidő közepén aztán egy perc alatt lőtt két góljával megnyerte a mérkőzést.

Haladás: Sipos G., Schimmer, Guzmics, Balassa, Finta, Nagy G., Kaj, Vörös, Sipos N., Andorka, Pölöskei.
Győr: Stevanovic, Nikolov, Stark, Supic, Völgyi, Pákolicz, Bank, Böőr, Józsi, Brnovic, Bajzát.
Gólszerzők: Andorka (2), Nagy G., ill. Bajzát (2), Bogdanovic, Csermelyi