Pál

Edző: Nagy Károly
Hétméteresek: 4/3
Kiállítások: 12 perc
A találkozó kezdődobását Kovacsics Imre, a Rába Quelle-ETO elnöke végezte el. A mérkőzés előtt a napokban elhunyt egykori kézilabdásra, Szentgáthi Péterre emlékeztek a nézők.
Remekül kezdett a győri csapat, tíz perc után ötgólos hazai vezetést mutatott az eredményjelző (7–2). Az addig gördülékeny támadójáték megakadt, s a vendéggárda szép fokozatosan felzárkózott. Időközben két győri hétméteres is kimaradt, az Elektromos pedig egyenlített (9–9).
Fordulás után fej fej mellett haladt a két csapat, gólra mindig gól volt a válasz. Így ment egészen a játékrész közepéig, amikor is három góllal megléptek a győriek (22–19). A vendégek azonban nem adták fel, s ismét egyenlítettek. Az utolsó tíz perc óriási izgalmakat hozott – némileg rontotta az összképet a játékvezetői páros teljesítménye –, s bár megvolt a lehetőségük a győrieknek, hogy legalább az egyik pontot itthon tartsák, végül a végjátékban szerencsésebb vendégek megnyerték a drámai mérkőzést.
Tóth László: – Megint egy meccs, amelyen ziccert hibázunk döntő szituációban.
A mérkőzés felvételét a Revita TV ma 17.30 órától sugározza.