Csorna, 150 néző. V.: Schellbach.

Póczik – Buti, Zobák, Nagy, Jakab, Nyerges, Baán (Bóna), Tóth (Klement), Bárány (Kiss), Hollósi, László. Edző: Horváth László.
Marton – Nagy, Németh Z., Németh P., Vinkovics, Kovács (Németh B.) Antal, Miksz, Besszenhoffer, Homor (Strammerer), Sátori. Edző: ifj. Molnár Károly.
Gsz.: Vinkovics (2).
A 23. percben egy eladott labda után Vinkovics átemelte a labdát a kifutó kapus felett. 0–1. A 81. percben a tizenhatoson belül egy szabályosnak tqnő szerelés után a bíró tizenegyest ítélt a vendégeknek. A büntetőt Vinkovics lőtte a hálóba. 0–2.
A játék képe alapján a hazai gárda nem érdemelt vereséget.
Molnár Károly: – Örülök a győzelemnek.
Horváth László: – Mezőnyfölényben játszottunk, de a támadások befejezésében nem volt átütő erő, ezért pont nélkül maradtunk.