Csorna, 200 néző. V.: Keszthelyi.

Lőre – Horváth (Szabados), Csik, Nagy, Fenyő, Buti, Nyerges (Kajtár), Bán, Bárány (Bóna), Hollósi, Tóth Z. Edző: Horváth László.
Tóth J. – Szabó, Pupp, Tóth P., Viszket, Fábián, Beke, Nagy, Csernák, Varga, Ádám. Edző: Haraszti Zsolt.
Gsz.: Tóth Z., ill. Tóth P. (2), Csernák, Beke.
Az első percben egy jobbról átívelt keresztlabdát Tóth P. értékesített magabiztosan. 1–0. A 17. percben Hollósi végzett el bal oldalról egy szabadrúgást és élesen lőtt szabadrúgása Tóth Z. lábán megpattanva került a hosszú sarokba. 1–1. A 30. percben Hollósi végzett el ismét egy szabadrúgást a kaputól 28 méterre, bombaerős lövése alig kerülte el a felső lécet. Az 51. percben Horváth ívelt nagyszerűen a vendégvédők mögé, amire Hollósi rajtolt, emelését Tóth J. bravúrral védte. Az 53. percben egy jobbról keresztbeívelt labdánál hibáztak a hazai védők és Tóth P. bal lábbal nagyszerűen lőtte ki a jobb alsó sarkot. 1–2. A 66. percben bal oldalról adott keresztlabdát Fábián a jó ütemben kilépő Csernák elé, aki 14 méterről lőtt a kapu közepébe. 1–3. A 78. percben Nagy rázta le erőszakosan a védőket, okosan keresztbegurított, majd Beke lesgyanús szituációból öt méterről az üres kapuba lőtt. 1–4.
Jók: Buti, Fenyő, Nagy Sz., ill. Pupp, Fábián, Tóth P., Viszket.
Horváth László: – Gratulálok a vendégcsapatnak.
Haraszti Zsolt: – Óriási taktikai fegyelem mellé a jó játékot és a góllövő cipőnket is becsomagoltuk.

Kulka János: ''Élvezem, hogy rosszalkodhatok''

Szvinget, tangót, bécsi keringőt, foxtrottot, csacsacsát és diszkótáncot is lejt majd a meleg… Tovább olvasom