Csorna, 300 néző. V.: Kassai.

Lőre – Horváth, Németh, Buti, Szabados, Jakab, Nyerges, Baán, Bárány (Tóth), Bóna, Hollósi. Edző: Horváth László.
Vincze – Salamon S., Németh, Dobos, Billege, Molnár, Karakai, Relkó (Csiszár), Salamon R., Kormos, Simon. Edző: Dobos Sándor.
Gsz.: Hollósi.
Remek játékvezetés mellett az első félidőben a kapuk nem forogtak veszélyben, így kiegyenlített játékot láthatott a közönség. A második félidőben felpörgött a játék, az 51. percben Hollósi 17 méterről a jobb alsó sarokba lőtt. 1–0.
Egy jól játszó csapatot sikerült a csornaiaknak megérdemelten két vállra fektetni, így fontos három pont birtokába jutottak.
Jók: Lőre, Németh, Buti, Jakab, Horváth, Baán, ill. Billege, Karakai, Németh.
Horváth László: – Egy jól felkészített, taktikusan játszó csapat ellen tudtunk gólt rúgni és meccset nyerni.
Dobos Sándor: – A futballt gólra játsszák, nem pedig pontozásra.