Csorna, 250 néző. V.: Pintér.

Lőre – Horváth, Csík (Csonka), Nagy, Németh I., Fenyő, Baán, Bárány (Bognár), Nyerges L., Hollósi, Nyerges Á. (Kajtár). Edző: Horváth László
Gerencsér – Farkas (Hegedűs), Bárány, Lukácsa, Kiss, Halász, Szilágyi (Molnár Zs.), Tóth B., Tóth Sz., Ángyán (Sinkó), Bárdosi. Edző: Csáki László
Gsz.: Hollósi (2), Nyerges Á., Nagy Sz., Németh I.
A 8. percben egy bal oldali hazai támadás után a beadásra Nyerges Á. reagált leggyorsabban, a védők közül kilépve a hálóba passzolt. 1–0. A 10. percben Hollósi lépett ki, lövését a kapus kiütötte, a labdába azonban egy vendégvédő kézzel beleütött, 11-es. A büntetőt Hollósi lőtte a hálóba. 2–0. A 24. percben szabadrúgásból Hollósi a labdát a hosszú oldalra ívelte, Nagy Sz. pedig kapásból a hálóba lőtt. 3–0. A 37. percben ismét Hollósi, ezúttal az oldalvonal mellől, szabadrúgást ívelt a 16-oson belülre, amely után Németh I. a hálóba fejelt. 4–0. A 65. percben egy hazai támadást a 16-oson belül kézzel állított meg a vendégek védője, ismét büntető. A tizenegyespontra Hollósi állította le a labdát, s megszerezte a hazai csapat ötödik gólját. 5–0.
A hazai csapat végig nagyon jó teljesítményt nyújtott, s biztosan győzte le a vendégcsapatot.
Jók: mindenki, ill. senki.
Horváth László: – Ami a múlt héten nem ment be, most gól lett.
Csáki László: – A játékvezetők befolyásolták az eredményt.

Sass Sylvia: ''Sorsunkhoz alakítsuk az életünket''

Évek óta nem énekel operaszínpadokon, de ma is hatalmas rajongótábora van Sass Sylviának. Amikor… Tovább olvasom