Csorna, 350 néző. V.: Keszthelyi.

Lőre – Horváth, Csík, Nagy, Németh I. (Kajtár), Jakab, Fenyő, Baán, Bárány (Szücs P.), Nyerges L., Hollósi (Nyerges Á.). Edző: Horváth László.
Ifsics – Somogyi, Katona, Lovranits (Takács Á.), Kuzmics, Geeb, Reineck, Párkányi (Homor), Kelemen (Bácskai), Varsányi, Szabó. Edző: Majoros Zoltán.
Gsz.: Jakab, Nyerges L.
A mérkőzést a 70. percig eseménytelen, gyenge játék jellemezte, enyhe hazai fölénnyel, ennek ellenére két helyzet a vendégcsapat előtt adódott. A 85. percben a kaputól 25 méterre szabadrúgáshoz jutott a hazai csapat. Jakab a labdát az ötösön belülre ívelte, amibe sem a vendégvédők, sem a kapus nem ért bele, így az a kapuba jutott. 1–0. A 89. percben Nyerges L. a hazai térfélről indulva remek szólót „vágott ki”, közeli lövését, amely a hosszú sarokba tartott, a vendégkapus bravúrosan védte. A 91. percben Kajtár szöktetését a kapus kifutás után hárította, de Nyerges L. letámadta, elvette a labdát és közelről a hálóba lőtt. 2–0.
Jók: Jakab, Nyerges L., Baán, ill. Somogyi, Kuzmics, Katona.
Horváth László: – Inkább küzdöttünk, mint futballoztunk, de a végén ha egy kis szerencsével is, de nyertünk.
Majoros Zoltán: – Egy gyenge színvonalú mérkőzésen megajándékoztuk a Csornát három ponttal.

Nyomul a Skype

A Skype VoIP internetes telefonszolgáltató megkötötte első szerződését egy mobilcéggel arra vonatkozóan, hogy utóbbi ügyfelei fix havidíjas 3G internetes szolgáltatás keretében igénybe vehetik a Skype kínálta telefonálási lehetőséget. Több szakértő úgy gondolja, hogy a Skype nem lesz túl népszerű a mobilszolgáltatók körében, mivel konkurenciát jelenthet saját konstrukcióik számára. Tovább olvasom