Szép – Gombos, Balogh, Lakatos, Németh A., Palkovics, Szalai, Zsömlye (Németh J.), Fonnyadt, Hudák (Somogyi), Tóbiás. Edző: Szentgyörgyi József.
Molnár L. – Máté, Vasas, Császár, Szabadfi (Kiss Zs.), Da Silva (Herczeg), Imrik, Lajtos, Pákolicz (Mörtel), Baumgart-

ner, Korsós. Edző: Nagy László.
Gsz.: Tóbiás, ill. Pákolicz.
8. p: Gyors jobb oldali hazai támadás végén a jókor érkező Tóbiás lőtt a kapu közepébe. 1–0.
61. p: Baumgartner szerzett erőszakosan labdát a balszélen, pontos beadását Pákolicz vágta a hálóba. 1–1.
Kiegyenlített játékot hozott a mérkőzés első része, a hazai-

ak szép támadás végén szereztek vezetést. Szünet után döntő fölénybe került az Integrál-DAC, de vagy pontatlanok voltak a passzok, vagy a helyzetek maradtak ki, így a hősie-

sen küzdő hazaiak megszerezték az egyik pontot.
Jók: Tóbiás, Hudák, Gombos, ill. Baumgartner, Pákolicz.
Szentgyörgyi József: – Igazságos döntetlen született, gratulálok a fiúknak.
Nagy László: – Lehetőségeink közül csak egyet tudtunk kihasználni, ráadásul egy félidőnyi előnyt adtunk a hazaiaknak.