Bük, 200 néző. V.: Marton.

Marton – Sátori, Németh Z., Németh P., Pomázi, Niksz (Homor), Nagy K., Pajor, Böcskör, Savanyó (Vadász), Vinkovics (Imre). Edző: ifj. Molnár Károly.
Fentős – Geeb, Katona S., Somogyi, Horváth B. (Szabó A.), Reineck, Párkányi (Németh), Török, Varga A., Varga B., Bácskai (Homor). Edző: Halász Ernő.
Gsz.: Vinkovics.
A 7. percben Horváth T. közeli lövése kerülte el a bal alsó sarkot. A 10. percben Varga B. labdájáról Bácskai egy hajszállal maradt le a 16-oson belül. Két perc múlva Niksz lépett ki a védők között, Fentős azonban merész vetődéssel tisztázott. A 41. percben Vinkovics 12 méteres lövését Fentős bravúrral védte. Az 58. percben Török egy remek csel után ballal a kapu mellé bombázott. Két perc múlva óriási kavarodás után Marton kétszer is hatalmas bravúrral mentett a vendégcsatárok elől. A 66. percben Vinkovics remekül fordult le őrzőjéről, és 18 méterről a tehetetlen Fentős mellett a jobb alsó sarokba bombázott. 1–0. A 83. percben Vinkovics négy lépésről óriási helyzetben a kapu fölé lőtt.
Az osztály színvonalát meghaladó mérkőzésen a hazai csapat szerencséjének köszönheti a győzelmet.
Jók: Marton (a mezőny legjobbja), Németh, Böcskör, Vinkovics, ill. Fentős, Katona S., Török, Párkányi.
Ifj. Molnár Károly: – Helyzeteink alapján egygólos győzelmünk megérdemeltnek mondható.
Halász Ernő: – A rossz helyzetkihasználásunknak köszönhetjük mai vereségünket.