Bük

1 (1) Jánossomorja 2 (1)

Bük, 150 néző. V.: Gyarmati II. T.

Marton P. – Németh P., Nagy, Vinkovics (Savanyo), Németh Z., Niksz, Sátori, Böcskör, Homor (Imre), Pomázi, Pajor. Edző: ifj. Molnár Károly.
Sipőcz – Plachy, Görgics, Koltai, Horváth J., Göblyös, Németh B., Buza (Körmendi), Németh Zs. (Molnár F.), Rozsos, Hegedüs. Edző: ifj. Drobnitsch Tamás.
Gsz.: Niksz, ill. Buza, Plachy (11-esből).
Az 5. percben a hazaiak a jobb oldalon vezettek támadást, amelynek végén Niksz higgadtan helyezett a vendégek kapujába. 1–0. A 11. percben váratlan fordulatként Buza egyenlített. 1–1. A 75. percben a vendégcserék felpörgették a játékot, és egy jogos 11-est Plachy értékesített. 1–2.
A vendégek teljesen megérdemelten vitték el a három pontot.
Jók: Nagy, Böcskör, ill. Plachy, Göblyös, Görgics.
Ifj. Molnár Károly: – Megérdemelt vendéggyőzelem született, amihez gratulálok.
Ifj. Drobnitsch Tamás: – Erre a győzelemre már meccsek óta rászolgáltunk, köszönöm a csapatnak.

Kulka János: ''Élvezem, hogy rosszalkodhatok''

Szvinget, tangót, bécsi keringőt, foxtrottot, csacsacsát és diszkótáncot is lejt majd a meleg… Tovább olvasom