Marton – Németh Á., Németh Z., Czenki, Németh P., Niksz, Pomózi (Mester), Pajor, Kovács Sz., Vinkovics (Nagy II K.), Nagy I K., (Lintner). Edző:

ifj. Molnár Károly.
Kormos – Riedinger, Bencsics, Dan, Deák, Böcskör, Horváth Gy., Szabó D. (Markó), Pintér (Horváth A.), Varga L., Licskai (Bóna).

Edző: Kovács Lajos.
Gsz.: Vinkovics (2), Pajor.
A mérkőzés elején kiadós zápor áztatta a játékteret, ezért a síkos talajhoz jobban alkalmazkodó hazaiak azonnal támadólag léptek fel, és agresszív játékmódjukkal tartósan saját térfelére kényszerítették a vendégcsapatot. Az első félidő hajrájában aztán egy percen belül eldőlt a mérkőzés. Egy vitathatatlan büntetőt Vinkovics értékesített. 1–0. Rögtön a középkezdés után Nagy I. került óriási gólhelyzetbe, akinek önzetlen átadását Vinkovics közelről a hálóba lőtte. 2–0. A jelentős hátrányba került vendégcsapat megpróbált szépíteni, de előbb Szabó D. hibázott el egy kecsegtető helyzetből végzett pontrúgást, Licskai lőhetett, majd fejelhetett volna gólt, ha picit agresszívebben avatkozik játékba.
A második félidőt támadóbb felfogásban kezdte a vendégcsapat, de a gyors hazai csatárok kontratámadásai ekkor is többször jelentettek gólveszélyt. Bencsics egy rosszul sikerült belépő, Markó pedig egy értelmetlen szabálytalankodás után kapott sárga lapot. A 70. percben tovább növelte előnyét a hazai csapat. Pajor a felezővonalnál kapott egy jó átadást, két remek csellel azonnal a 16-os közelébe került és 18 méterről kilőtte a jobb alsó sarkot. 3–0.
Összességében a gyorsabban, fegyelmezettebben futballozó hazai csapat győzelme teljesen megérdemelt.
Jók: Niksz, Pajor, Németh Z., Nagy I., ill. Bencsics.
Ifj. Molnár Károly: – Fegyelmezettségünk és lelkesedésünk a mai napon három pontot eredményezett.
Kovács Lajos: – A lelkesebben és agresszívabban játszó ellenfél az első félidő közepén hatvan másodperc alatt eldöntötte a három pont sorsát.

Dell: 9,1 millió eladott számítógép egy negyedév alatt

A július 31-én zárult második pénzügyi negyedévben a Dell 13,4 milliárd dolláros forgalmat ért el,… Tovább olvasom