Biró – Baranyai, Lókai, Sallai, Kővári (Gácsi), Máj, Nagy R., Schultz, Farkas, Hevesi-Tóth (Rézmányi), Nagy T. (Papp). Edző: Szepessy László.
Antal – Szabó, Pint, Koltai, Pálla, Schafranek (Varga), Forrai, Vén, Király (Takács), Faragó, Papp (Timár). Edző: Soós Imre.
Gsz.: Máj.
Kiállítva: Pint (62.)
A 46. percben Királyt buktatták a felezővonalnál, a játékvezető azonban nem sípolt, a hazaiak így Májt szöktették a jobb oldalon, aki aztán a kapuba gurított. 1–0. A 93. percben Varga ívelt be a bal oldalról, Faragó az ötösről fejelt, Bíró kapus azonban védett.
Jók: Máj, Bíró, Schultz, ill. Antal, Pint, Vén.
Szepessy László: – Több gólhelyzetünk volt, úgy érzem, megérdemelten nyertünk.
Soós Imre: – Az első félidőben mi irányítottuk a játékot, a második játékrészben a kiállítás megpecsételte sorsunkat.