Kovács – Forgács (Kiss), Nagy, Csépe (Hegyesi), Homonyik, Gajda, Tegedli, Galaczi, Horváth, Köntös, Miklósvári. Edző: Hartyáni Gábor.
Molnár – Orovecz, Keszei, Császár, Kovács L. (Máté), Kertész (Csintalan), Fajkusz, Kovács H., Czetti (Gollovitzer), Oross, Laki. Edző: Szapor Gábor.
Gsz.: Oross (11-esből), Laki.
Kiállítva: Orovecz.
A 8. percben Oross tört be nagy lendülettel a 16-oson belülre, ahol Nagy buktatta. A 11-est a sértett játékos lőtte a bal sarokba. 0–1. A 78. percben Orovecz a félpályánál ütközött ellenfelével, a játékvezető pedig kiállította. Két perccel a rendes játékidő letelte után Laki szerzett labdát a saját térfelén, amit végigvezetett a pályán, végül a kapust is kicselezve lőtt a hálóba. 0–2.
Nagy lendülettel kezdett mindkét csapat, hullámzó, lüktető volt a játék. A jogos büntető után is folytatódott a kiegyenlített küzdelem, mindkét oldalon kihasználatlan lehetőségekkel. Fordulás után nagy rohamokba kezdett a hazai csapat, óriási munkában volt a vendégvédelem, de az emberhátrány ellenére is meg tudta őrizni előnyét, sőt, a végén Laki révén ezt meg is duplázta a vendégcsapat.
Jók: Homonyik, Galaczi, ill. Molnár, Keszei, Kovács H., Laki.
Hartyáni Gábor: – Lehetőségeinket nem tudtuk kihasználni, viszont buta gólokat kaptunk.
Szapor Gábor: – Idegenbeli bravúrra készültünk, és nagyszerű teljesítménnyel valóra tudtuk váltani tervünket.