Barcs, 700 néző. V.: Sóthy.

Kuczkó – Koleszár, Matus, Tallósi, Pókos, Kordé (Kolesánszky), Lucz, Miskovics, Horváth P., Koller, Beraki (Kresz). Edző: Dárdai Pál.
Edző: Sánta – Hegyi, Tóth A., Pék, Szabó Cs. (Kun), Horváth R., Török, Polyák, László (Füsi), Tóth N., Károlyi. Edző: Hannich Péter.
Gsz.: Kordé (2), Koller, ill. Károlyi, Tóth N.
28. p: László lendületes elfutás után ígéretes helyzetbe került, de kivárt a lövéssel, így odalett a helyzet.
45. p: Megszerezte a vezetést a Barcs. Koller kitűnő labdával ugratta ki középen Kordét, aki a bal alsó sarokba lőtt. 1–0.
70. p: Barcs két legaktívabb játékosa, Koller és Kordé összjátékából Kordé talált a hálóba. 2–0.
72. p: Károlyi hozta vissza a gyirmóti reményeket, 22 méterről leadott lövése a kapu bal oldalában kötött ki. 2–1.
82. p: Károlyi szögletéből Tóth Norbert fejelt a hálóba. 2–2.
87. p: Sánta a sokat bizonytalankodó gyirmóti védők közreműködésével megszerezte csapata harmadik találatát. 3–2.
A gyirmóti csapat képessége alatt teljesített ezen a mérkőzésen. Az utolsó harminc percben ugyan meg is fordíthatta volna az eredményt, ám a hátsó alakzat újabb megingását a barcsiak gólra váltották.
Jók: Kordé, Lucz, Koller, Matus, ill. senki.
Dárdai Pál: – Jól játszottunk, sajnos sok ziccert kihagytunk, ezzel nehézzé tettük győzelmünket.
Hannich Péter: – Védőink kritikán aluli helyezkedésének köszönhetően két idegenben rúgott gól sem volt elég a pontszerzéshez.