Viniczai – Balogh, Graszl K., Graszl N., Himics, Papp, Buza, Zakar, Petronovics (Czupik), Ágoston, Valla. Edző: Kolonics Zoltán.
Horváth T. – Csikós, Keszei, Máté, Császár, Kovács L., Gollovitzer (Csintalan), Oross, Kertész, Herczeg, Czetti. Edző: Nagy László.
Gsz.: Graszl N., Valla, ill. Kovács L., Czetti.
Kiállítva: Zakar (48.).
26. p: Kovács L. jobb oldali szöglete után a labda érintés nélkül a kapuba csavarodott. 0–1.
48. p: Zakart a játékvezető utánrúgásért kiállította.
71. p: Buza keresztlabdáját Graszl N. vágta a hálóba. 1–1.
73. p: Kovács L. szabadrúgása kipattant a kapusról és az érkező Czetti a léc alá fejelt. 1–2.
80. p: Egy beadás után Valla lőtt kapásból a kapuba. 2–2.
Szünet után gyorsan megfogyatkoztak a hazaiak, de meglepetésre ők értek el gólt. A DAC válaszolni tudott, azonban a lelkesen küzdő hazaiak ismét egyenlítettek. A győriek az utolsó tíz percben háromszor álltak a kapussal szemben, de mindegyik helyzet kimaradt.
Jók: Graszl N., Buza, Valla, ill. Horváth T., Keszei, Czetti.
Kolonics Zoltán: – A szerdai kudarc után az egy pontot

óriási sikernek tartom.
Nagy László: – Nem érdemeltünk volna győzelmet.

Két keréken a Szigetközben

Kétmilliárd forintra pályázhatnak idén a Duna és a Tisza menti kerékpárút kiépítésére az… Tovább olvasom