Kisalföld logö

2017. 12. 12. kedd - Gabriella 6°C | 14°C Még több cikk.

Az FMMC állásajánlatai

Belföldi ajánlatok

Az FMMC-ről

Az Anri International Marketing & Business Center, mint az FMMC tanácsadó-marketing-kereskedelmi és innovációs irodai hálózat működtetője ma már 30 magyar városban l5 európai és 5 tengerentúli országban van jelen.  Segíti a kis-és közepes vállalkozásokat áru-, termék-, termény-, szolgáltatás, bérmunka-, kooperációs-, közös vállalati-, cégképviseleti-, tőkebefektetési-, idegenforgalmi partner kapcsolatok kiépítésében, valamint újdonságok, találmányok jogvédelmében és menedzselésében. A lehető legszélesebb körben rendelkezik konkrét cég-, és médiakapcsolatokkal.
Mint személyügyi tanácsadó, hivatásos bel- és külföldi munkaerő-közvetítő, támogatja a vállalkozásokat széleskörű munkaerő ajánlattal, illetve több éves tapasztalattal, széleskörű kapcsolatokkal segíti a munkahelyet keresőket  bel- és külföldön a munkaadó keresésében.

- Cseh bank keres lakossági üzletágba szlovákul, csehül és magyarul kiválóan beszélő ügyintéző munkatársat győri munkahelyre.

- Üzletkötőt keresnek Győr-Moson-Sopron megye területére kis haszongépjármű értékesítési feladat elvégzéséhez. Számítógépes ismeretekkel (Word, Excel), legalább "B" kategóriás jogosítvánnyal, jó kommunikációs készséggel, mobilitással.

- Targoncavezető győri munkahelyre gyakorlattal és engedéllyel robbanómotoros villás targoncára, robbanómotoros gázüzemű villás targoncára, elektromos villás targoncára.

- Két hölgyet keresünk pultos munkakörbe budapesti sörözőbe önállóan dolgozni tudó, 20-35 éves korig. Feltétel az ápolt megjelenés és a számolni tudás, valamint a jó kommunikációs készség. A munka nem igényel szakirányú végzettséget.

- Cégreferensi, témamenedzseri, üzleti-, munkaügyi tanácsadói, területi képviselői munkakörbe, konkurenciamentes, új, jövőorientált, fokozatosan fejlődő üzleti tevékenységhez /nem termékértékesítési és nem MLM/ jó fellépésű és kommunikációs készséggel rendelkező, dinamikus, minimum középiskolai végzettséggel rendelkező urak és hölgyek jelentkezését várják a megye egyes városaiból. A jelentkezők lehetnek pályakezdők és az üzleti életben gyakorlattal rendelkezők egyaránt. Távmunka is lehetséges. A magyar nyelven kívül más idegen nyelvtudás vagy biztosítási-, banki-, kereskedelmi üzletkötői gyakorlat további lehetőséget jelenthet, de nem feltétel.

Aktuális betölthető munkakörök

Hegesztő (argonnal is hegeszteni tudó; TÜV vizsgával) 8 fő; bádogos 4 fő; karusszel esztergályos 4 fő; gépész; villamos-mérnök 4 fő;  szerszámkészítő 3 fő; informatikus 2 fő; logisztikus 2 fő; CNC marós 6 fő;  CNC esztergályos 4 fő; asztalos 20 fő;  köszörűs 2 fő; melegüzemi kovács 4 fő; pék 8 fő;  ács 10 fő; ápolónő 10 fő; könyvkötő 10 fő; nyomdai gépmester 6 fő; üvegfúvó 10 fő; üvegcsiszoló 10 fő; betanított munkás (nő) 6 fő.

Az FMMC külföldi ajánlatai >>

Bővebb felvilágosítás

fmmc@mail.datanet.hu
www.fmmc.gyor.hu

hirdetés

Kövessen minket, kommentelje híreinket a Kisalfold.hu Facebook oldalán!

hirdetés

hirdetés

A címoldal témái

Önnek ajánljuk

Írja meg!

Körzérdekű híre, vagy jó ötlete, szabadidős programajánlata van? Netán olyan rendkívüli esemény… Tovább olvasom