Doni – Cassetti, Wilhelmsson (Vucinic, 62.), Mexes, Panucci – De Rossi, Chivu, Taddei (Rosi, 82.), Perrotta, Mancini – Totti. Edző: Luciano Spalletti.
Van der Sar – Brown, Ferdinand, O’Shea, Heinze – C. Ronaldo, Giggs (Saha, 77.), Carrick, Scholes, Rooney – Solskjaer (Fletcher, 72.). Edző: Alex Ferguson.
Gsz.: Taddei (44.), Vucinic (66.), ill. Rooney (60.).
Kiállítva: Scholes (34.).
34. perc: Scholes felvágta Tottit, amiért sárga lapot kapott és ez már kiállítást ért, hiszen neki ez volt a második a mérkőzésen.
44. perc: Mancini adott középre laposan, Taddei az ötösön állva a kapu közepébe lőtt, 1–0.
60. perc: C. Ronaldo jobbról ívelt Rooneyhoz, aki a 11-es pontnál szépen vette át a labdát, majd higgadtan a kapu bal oldalába lőtt, 1–1.
66. perc: Egy védés után kipattant a labda van der Sarról. Vucinic érkezett és 10 méterről a hálóba bombázott, 2–1.
A házigazdák Scholes korai kiállítása miatt közel egy órán keresztül létszámfölényben játszottak. Ez meghatározta a játék képét. A Roma megérdemelten győzött.
A szünetben a manchesteri szurkolók egy csoportja összecsapott a rendőrökel. A rendőrök akkor avatkoztak közbe, amikor az angolok megpróbáltak a rácson átmászni és közelebb jutni a hazai hívekhez. A rendfenntartók hamar megfékezték a manchesterieket.

Amikor bedugul az agyi ér

Fiatalon és tragikus gyorsasággal távozott az élők sorából az elismert színész, Kaszás Attila. A… Tovább olvasom