Osbáth – Koczor (Kottán), Török, Varga, Sámson, Bandics, Dobos, Kormos (Lukács), Zelkó, Szijjártó, Kósa (Molnár). Edző: Dobos Sándor.
Kleizer – Bencsics, Áder (Végh), Horváth P., Deák, Tóth B. (Tama), Hegyi, Szücs, Füsi, Licskai, Zsirai (Péter). Edző: Csorba János.
Gsz.: Török (2), Kottán, ill. Tóth B.
Kiállítva: Szijjártó.
A 10. percben Licskai bólintott a kapuba, a bíró lökés miatt érvénytelenítette a találatot. A 35. percben Szücs magasra emelte a lábát és a játékvezető közvetett szabadrúgás helyett meglepetésre büntetőt ítélt. A tizenegyest Török a kapu bal oldalába helyezte. 1–0. Öt perc múlva Tóth B. 3 méterről lőtt a kapuba. 1–1. Az 57. percben Szijjártó rátartott Szücs lábára, ezért kiállította a játékvezető. A 65. percben Török az egymásra váró védők között 3 méterről a kapuba helyezett. 2–1. A 82. percben Kottán 20 méterről, bal oldalról a kimozduló Klei-

zer felett a hálóba emelt. 3–1.
A mérkőzés összképe alapján a döntetlen igazságosabb lett volna.
Jók: Török, Kottán, ill. Bencsics, Deák, Tóth B.
Dobos Sándor: – Megküzdöttünk az első hazai győzelmünkért.
Csorba János: – Minden sanszunk megvolt egy jó eredmény elérésére. Ilyen gólokat nem szabad kapni.