Osbát (Németh) – Pintér, Sághy, Koczor, Kottán (Sipos), Török (Bandics), Varga, Dobos, Molnár, Kormos, Simon. Edző: Dobos Sándor.
Fentős – Geeb, Katona, Somogyi, Reineck, Török (Németh), Párkányi, Horváth, Varga A., Varga D. (Bácskai), Varga B. (Pinezits). Edző: Halász Ernő.
Gsz.: Sághy, ill. Varga A. (2) (1-et 11-esből), Bácskai.
Kiállítva: Varga A.
A 18. percben egy jobb oldali szabadrúgás után nagy kavarodás végén közelről Sághy talált a kapuba. 1–0. A 35. percben Varga A. 35 méteres szabadrúgása után a kapus hóna alatt csúszott a hálóba a labda. Óriási potyagól. 1–1. A 44. percben Varga A. egy jogosan megítélt 11-esből lőtt biztosan a hálóba. 1–2. Két perc múlva Párkányi 30 méteres lövése a kipattanó Bácskai elé került, aki az üres kapuba helyezte a labdát. 1–3.
A Bakony-csoport rangadóján egy remek ellenféllel szemben az SVSE-GySEV meggyőző fölénnyel nyerte meg a mérkőzést.
Jók: Sághy, Pintér, ill. mindenki.
Dobos Sándor: – Király Gáboréhoz hasonló gólok miatt vesztettük el a mérkőzést.
Halász Ernő: – Mentálisan és fizikálisan is egy remek csapatot sikerült legyőzni.