Ajka, 300 néző. V.: Kepe.

Varga – Bodics, Pálfi, Márton, Kovács (Ihász), Garai, Czafit, Kalcso, Pákai (Szőlőskei), Csörnyei (Toldi), Purt. Edző: Jakl Péter.
Fentős – Geeb, Katona S., Somogyi (Homor), Reineck, Párkányi (Bácskai), Török, Varga D., Varga A., Varga B., Szabó A. Edző: Halász Ernő.
Gsz.: Czafit, Kovács, ill. Varga B.
A 20. percben egy mintaszerű hazai akció futott a bal oldalon, Pákai az alapvonalról középre lőtt labdáját Czafit pedig a kapu jobb oldalába bombázta. 1–0. A 29. percben Varga A. remekül belőtt labdáját a védők közül kibújó Varga B. a hálóba csúsztatta. 1–1. A 36. percben újra veszélyeztetett a vendégcsapat, Szabó A. fejesét Varga bravúrral szögletre mentette. A 39. percben Varga A. szögletrúgása az elmélázó kapus mellett a kapufán csattant. A 62. percben egy jobb oldali támadás után Csörnyei közelről a kapufára perdített, a szerencsésen pattanó labdát Kovács aztán 3 méterről a kapuba bólintotta. 2–1.
Két nagyszerűen felkészített csapat rangadóhoz méltó összecsapásán egy kis szerencsével a hazai együttes otthon tartotta a számára oly fontos három bajnoki pontot.
Jók: Pálfi, Palcsó, Czafit, ill. Geeb, Katona S., Török.
Jakl Péter: – Úgy érzem, ha egy kis szerencsével is, de megérdemelten nyertünk.
Halász Ernő: – Igazságos eredmény született, sajnos nem sikerült a bravúr, mégis úgy érzem, hogy csapatom mindent megtett a siker érdekében.