Ajka

2 (1) Jánossomorja 0 (0)

Ajka, 150 néző. V.: Matyi.

Csepregi – Badics, Czafit, Márton, Kovács (Hauzer), Garai (Szőlöskei), Cseke, Csörnyei, Kalcsó, Varga, Purt (Pákai). Edző: Jákli Péter.
Sipőcz – Görgits, Horváth J., Szalka (Németh Z.), Buza, Németh B., Körmendi (Smuk), Rozsos, Göblyös, Koltai, Drobnitsch V. (Németh Zs.). Edző: ifj. Drobnitsch Tamás.
Gsz.: Purt, Varga.
A 18. percben Cseke cselezgetett az alapvonalon, visszagurított labdáját Purt 10 méterről gurította a hálóba. 1–0. A 43. percben Cseke 25 méterről a felső lécet találta telibe. A 63. percben Cseke egy szabadrúgás után ívelt Vargához, aki a kapuba gurított. 2–0.
Az első félidőben többet támadó Ajka megérdemelten szerezte meg a vezetést. A második félidőben egy pontrúgás után találtak a hálóba. A győzelemért többet nyújtó hazai együttes megérdemelten gyűjtötte be a három pontot a kapura veszélytelen Jánossomorjával szemben.
Jók: Czafit, Badics, Cseke, Csörnyei, ill. Sipőcz, Koltai, Rozsos, Görgits.
Jákli Péter: – A Jánossomorja jó védekező játékával megnehezítette a dolgunkat.
Ifj. Drobnitsch Tamás: – A csapat a vereség ellenére dicséretet érdemel, de támadójátékunkon továbbra is van mit javítanunk.