Ajka, 300 néző. V.: Nagy.

Varga – Hauser, Pálfi, Zsidó, Márton, Szöllőskei, Garai (Toldi), Cseke, Kalcsó, Csörnyei, Varga. Edző: Jákli Péter.
Lőre – Horváth, Csík, Szabados (Nagy Sz.), Jakab, Buti, Nyerges (Kajtár), Baán (Szűcs), Bárány, Hollósi, Tóth. Edző: Horváth László.
Gsz.: Csörnyei (2), Varga, Kalcsó, Cseke.
A 34. percben egy bal oldali beadás után Csörnyei talált közelről a hálóba. 1–0. A 67. percben formás hazai támadás után ismét Csörnyei lőtt nagy gólt 10 méterről a csornai kapu közepébe. 2–0. A 72. percben egy bal oldali beadás után Varga a védőket megelőzve közelről fejelt a hálóba. 3–0. Tíz perccel a vége előtt Kalcsó futotta le a vendégek védelmét és elegánsan emelt a kapuba. 4–0. Két perc múlva Cseke indult meg a saját térfeléről, majd sorba cselezte ki a védőket, végül Lőrét is, majd az üres kapuba gurított. 5–0.
A hazaiak megérdemelten nyerték a mérkőzést, bár a gólkülönbség egy kicsit túlzottnak mondható.
Jók: Csörnyei, Cseke, Varga, Szöllőskei, ill. senki.
Jákli Péter: – Az első félidőben a Csorna nagyon megnehezítette a játékunkat, a második gólunk után azonban eldőlt a három pont sorsa.
Horváth László: – Az első félidőben mutatott teljesítményünk alapján nem volt benne a játékban a nagy gólkülönbségű vereség.