Ajka, 300 néző. V.: Bognár.

Varga – Zsidó, Zubor, Pálfi, Stieber, Pákai, Balogh, Kalcsó, Csörnyei (Szőlőskerti), Finta (Hercz), Galgóczi (Cserna). Edző: Mihalecz István.
Molnár – Csikós (Ladiszlaidesz), Keszei, Máté, Császár, Kovács L., Baumgartner, Fajkusz, Germán (Gollovitzer), Oross, Czetti (Kertész). Edző: Nagy László.
Gsz.: Pákai, Kalcsó, ill. Czetti.
8. p: Egy röviden hátrapasszolt labdát Pákai csent el, és a kifutó kapust kicselezve a hálóba lőtt. 1–0. 10. p: Baumgartner jó ütemű labdájával Czetti lépett ki a védők közül és a kapus mellett a kapuba gurított. 1–1. 86. p: Gyors hazai kontratámadás végén Kalcsó vágta a hálóba a labdát. 2–1.
A győriek letámadással kezdtek, ennek eredményeként két DAC-helyzet maradt ki az első tíz percben. A váratlan hazai gólra gyorsan jött a vendégek válasza, majd a félidő második részében folyamatos nyomás alatt volt az ajkai kapu, de gól nem született. Szünet után a hősiesen védekező hazaiak ellen végig a DAC támadott, de ahogy lenni szokott, egy támadás végén a hazaiak értek el gólt.
Jók: Pálfi, Balogh, Finta, Csörnyei, ill. Keszei, Molnár.
Mihalecz István: – Lelkesek voltunk egész végig, megérdemelten nyertünk.
Nagy László: – Megérdemelt ajkai győzelem született.