2017. 05. 26. péntek - Fülöp, Evelin 12°C | 21°C Még több cikk.

A döntők döntője

Kosárlabda

Nyolc év után éppen a legjobbkor nyert San Antonióban a Detroit Pistons kosárlabdacsapata. Az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokság, az NBA nagydöntőjének 6. meccsén a Spursnek elég lett volna, ha „behúzza” a kötelező hazai győzelmet, ám a Detroit visszavágott a két nappal korábbi hosszabbításos vereségért. A végeredmény 95–86 lett a vendégek javára.

A Pistons a magyar idő szerint keddről szerdára virradóra lejátszott összecsapást megelőzően 1997-ben tudott diadalmaskodni a San Antonio Spurs vendégeként.
Most tehát utolsó, mindent eldöntő hetedik, ki-ki meccs dönt az NBA-bajnoki cím sorsáról. Erre elég régen volt utoljára példa, több mint egy évtizede. Akkor a Houston Rockets verte 4–3-ra a New York Knicks csapatát.
A döntő döntőjének időpontja csütörtök, a helyszín San Antonio. A kérdés pedig az: lesz-e harmadszor bajnok a San Antonio Spurs, vagy tud-e újra – ahogy 1989 és 1991 között tette – duplázni a címvédő Detroit Pistons...

Sztárok érkeznek

Labdarúgás

Érdekes mérkőzés helyszíne lesz július 3-án Sopronhorpács. A helyi… Tovább olvasom