2017. 04. 30. vasárnap - Katalin, Kitti 3°C | 16°C Még több cikk.

90 perc krónikája

15. perc: Éger röviden gurította vissza a labdát Királyhoz, Solksjaer elcsípte az átadást, kicselezte Királyt és 14 méterről az üres kapuba helyezett (0–1).

32. perc: Király gurította a szabadrúgást Lőwhöz, akitől a tizenhatoson belül Stromstad elvette a labdát, majd a hálóba továbbított (0–2). A játékvezetőnek meg kellett volna ismételtetnie a szabadrúgást, mivel a labda Király passza után nem hagyta el a büntetőterületet.
42. perc: Rambekk ívelt keresztbe a jobb oldalról, Pedersen pedig balról, anélkül, hogy a labda földet ért volna, hatalmas gólt lőtt a bal felső sarokba, a labda a kapufát érintve vágódott a hálóba (0–3).
54. perc: egy előrevágott labdát Solksjaer 15 méterről laposan rálőtt, a labda Király kezei és lábai között a hálóba vánszorgott (0–4).
88. perc: Gera gurított a kapu elé, ahol Torghelle ütközött Hangelanddal, majd óriásit esett, a játékvezető tizenegyest ítélt. A büntetőt Gera a jobb sarokba helyezte (1–4).