Tisztelt Látogatónk!

 
A http:// kisalfold.hu/allas megyei állások aloldalán elsősorban Győr-Moson-Sopron megyei álláshirdetések találhatók. Amennyiben a megyében keres munkavállalót, álláshirdetését itt érdemes megjelentetni, kihasználva a kisalfold.hu portál kiemelkedő látogatószámát (napi 55 ezer egyedi látogató) és regionális vezető szerepét.

A hirdetési lehetőségekről bővebben tájékozódhat a 96/504-485-ös telefonszámon Brázik Andreánál vagy az abrazik@kisalfold.hu e-mail címen.

 
Horváth László
Hirdetési vezető
Telefon: 06-30/400-3860
E-mail: lhorvath@lapcom.hu

Kovács Tünde
Értékesítési vezető
Telefon: 06-30/520-7334
E-mail: ktunde@lapcom.hu

Németh Béla
Értékesítési vezető
Telefon: 06-30/937-5997
E-mail: bnemeth@kisalfold.hu

Dóra Brigitta 
Online értékesítési tanácsadó
Telefon: 06-30/585-7031
E-mail: bdora@lapcom.hu
 
Füghné Mózes Zsuzsanna
Telefon: 06-20/954-9050
E-mail: fmzsuzsa@kisalfold.hu

Horváth-Nagy Zsuzsanna
Telefon: 06-30/993-7222
E-mail: hnzs@lapcom.hu
 
Kovács Kata
Telefon: 06-30/367-9321
E-mail: kovacs.kata@lapcom.hu

Pesti Krisztián 
Telefon: 06-20/454-7337 
E-mail: kpesti@kisalfold.hu

Simon Lilla
Telefon: 06-30/585-6903
E-mail: simon.lilla@lapcom.hu

Sztanity Barbara
Telefon: 06-30/467-5018
E-mail: bsztanity@kisalfold.hu

Takács Adél 
Telefon: 06-30/600-9530 
E-mail: tadel@kisalfold.hu

Wágenhoffer Szabolcs 
Telefon: 06-30/256-0860 
E-mail: szwagenhoffer@kisalfold.hu
 

Soproni iroda
Wallner Andrea
Értékesítési vezető
Telefon: 06-30/330-4365
E-mail: wallner.andrea@lapcom.hu

Hangácsi István
Telefon: 06-20/945-4225 
E-mail: ihangacsi@kisalfold.hu

Preiner Katalin
Telefon: 06-20/335-9396 
E-mail: prkata@kisalfold.hu


Quittner János
Telefon: 06-20/326-0663 
E-mail: jquittner@kisalfold.hu 

Szép Nikolett
Telefon: 06-20/432-1469
E-mail: szepniki@kisalfold.hu 


 
Rábaközi iroda
Csizmazia Tamás
Telefon: 06-30/562-8959 
E-mail: csizmazia@lapcom.hu

Török Tamás
Telefon: 06-30/268-3977 
E-mail: ttorok@kisalfold.hu