Kereskedelmi koordinátor, Mosonmagyaróvár

Település:

Mosonmagyaróvár

Feltöltve:

2017.10.13.
col-wide

Foglalkozások:

Értékesítés/Kereskedelem: Key Account Manager

Állás leírása:

  • Kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel
  • Piacmegfigyelés, piaci lehetőségek felkutatása
  • Nemzetközi kiállításokon és rendezvényeken való aktív részvétel, a vállalat képviselete
  • Marketing feladatok ellátása

Elvárások

  • Felsőfokú végzettség (preferáltan kereskedelmi területen)
  • Legalább 3 éves releváns tapasztalat
  • Aktív, minimum középfokú angol nyelvismeret
  • B kategóriás jogosítvány
  • Logikus, dinamikus gondolkodásmód, problémák esetén gyorsan reagáló, megoldásra és eredményre törekvő személyiség

Amit kínálunk

  • Versenyképes juttatási csomag
  • Felelősségteljes, önálló munka
  • Modern munkakörnyezet

A cégről

Mosonmagyaróvári megbízópartnerünk műanyag termékek gyártásával foglalkozik.
Cégadatok
Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt.
Budai út 5/a. Győr
Telefon: 36704550219