Gyakornok - Minőségbiztosítás - vezetői titkárság, Győr

Győr

Kategória:

Feltöltve:

2017-10-12 15:20:12
col-wide

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

Vállalatunk minőségbiztosítási rendszerét vevőink igényei, a vállalat célkitűzései, valamint a gépjárművek gyártására vonatkozó törvényi előírások határozzák meg. A terület egyik fő célkitűzése, hogy az Audi AG elvárásainak megfelelő minőségben biztosítsa a termékek és alkatrészek gyártását, valamint ezek gyártási folyamatát. A beszállítókat a fejlesztéssel és beszerzéssel karöltve választja ki, és folyamatosan ellenőrzi a partnerek által nyújtott szolgáltatások és termékek színvonalát.

Területünk a motorgyártás minőségbiztosítási feladatainak koordinálásával foglalkozik. A terület német szegmensvezetőjének szakmai asszisztense és titkárnője mellé keresünk támogatót németül jól beszélő új gyakornokunk személyében.

Gyakornoki programunkról készült videónkat ezen a linken tekintheti meg:

Következő feladatok várnak Önre

Megbeszélések szervezése

Prezentációk készítése

Információk begyűjtése a szakterületi kollégáktól

Adminisztratív feladatok elvégzése

Titkársági teendők ellátása

Ön az ideális jelölt, ha

Főiskolai vagy egyetemi tanulmányokat folytat műszaki vagy gazdasági szakon, és aktív nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezik

Legalább 4 szemesztert már lezárt a tanulmányaiban

Minimum 6 hónap szakmai gyakorlati időt el tud tölteni vállalatunknál

Legalább heti 4 munkanapot vállalni tud

Erős középfokú a német nyelvtudása

Magabiztosan kezeli az MS Office szoftvereket

Precizitás, megbízhatóság, terhelhetőség és önálló munkavégzés jellemzi

Előny: az Audi Hungariánál szerezett korábbi tapasztalat és SAP ismeret

Kérjük, pályázatához csatolja magyar és német nyelvű önéletrajzát!

Amit kínálunk

Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár egy egész karriert megalapozhat. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak az Audi Hungaria gyakornokaira! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy a hallgató tanulmányai alatt valódi szakmai tapasztalatra tehessen szert, és felkészült munkavállalóként léphessen majd ki a munkaerőpiacra. A program sikerét bizonyítja, hogy gyakornokaink közül évente körülbelül százan munkatársi lehetőséget kapnak vállalatunknál.

Cégadatok
Audi Hungaria Zrt.
Audi Hungária út 1. Győr
Telefon: +36 96 66-8888

Kapcsolat

Pályázati rendszerünket érintő kérdéseivel kérjük hívja Karriervonalunkat a +36 96 66 8888-as telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit Babosné Égel Katalin válaszolja meg Önnek a következő telefonszámon: +36 96 66 8938