Gyakornok – Termelést támogató mérnök – Motorgyártás, Győr

Győr

Kategória:

Feltöltve:

2017.09.13.
col-wide

Állás leírása:

Területünk az EA211-es motorcsalád 4 ill 2018-tól 3 hengeres benzinmotorjainak összeszerelésével foglalkozik. A területen 40 autómata berendezés és 140 munkatárs munkáját egy 4-5 főből álló mérnöki csapat támogatja. A napi termelékenységi zavarok és a gyártási folyamatban felmerülő minőségi problémák elemzésébe, elhárításába ill megelőző megoldások kidolozásába és a folyamatok fejlesztésébe az elmúlt 2-3 éveben sikeresen tudtunk gyakornokokat bevonni. A gyakornokaink a gyárthatóság gazdaságossági, minőségi kérédseibe belelátva később jó alappal indulhatnak akár termékfejlesztői, minőségbiztosítói vagy bármely gyártással kapcsolatos szakirányba.

Feladatok

Gyártási folyamatok elemzése, adatgyűjtés

Berendezések vizsgálata, tesztelése

Javaslatok kidolgozása berendezések, folyamatok optimalizálására

Termelő berendezések karbantartási tervének elkészítése - töröljük

Dokumentációk, prezentációk készítése

Kisebb gyártásfejlesztési projektek koordinációja

Amit kínálunk

Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár az egész karrieredet megalapozhatja. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak Rád, ha az Audi Hungaria gyakornoki programját választod! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy tanulmányaid alatt valódi szakmai tapasztalatra tehess szert, és felkészült munkavállalóként léphess ki majd a munkaerőpiacra. A program sikerét bizonyítja, hogy gyakornokaink közül évente körülbelül százan munkatársi lehetőséget kapnak vállalatunknál.

A munkáltató elvárása:

Folyamatban lévő tanulmányok az alábbi szakok egyikén: gépészmérnök, járműmérnök, villamosmérnök, mechatronikai mérnök

Előnyt jelent: gyártási rendszerek, gyártástechnológia, automatizálás vagy hasonló szakirány

Nappali tagozatos, aktív hallgatói jogviszony

Legalább 4 lezárt szemeszter

Legalább heti 3 munkanap vállalása

Minimum 1 év gyakorlati idő vállalása

Alapfokú németnyelv-tudás

Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Csapatban való együttműködés, nyitott személyiség

Analitikus gondolkodás

Határozott fellépés

Terhelhetőség

Pontos munkavégzés

Magyar nyelvű öfényképes önéletrajz csatolása a pályázat mellékleteként!

Cégadatok
Audi Hungaria Zrt.
Audi Hungária út 1. Győr
Telefon: +36 96 66-8888

Kapcsolat

Pályázati rendszerünket érintő kérdéseivel kérjük hívja Karriervonalunkat a +36 96 66 8888-as telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit Perjés Petra válaszolja meg Önnek a következő telefonszámon: +36 96 66 9270