Borbolti eladó, Győr

Feltöltve:

2017.07.15.
col-wide

Állás leírása:

  • Vásárlók magas szintű kiszolgálása a hatályban lévő törvényi előírások betartása mellett
  • Borok ajánlása, értékesítése, illetve kóstoltatása
  • Készletkarbantartás, leltár felügyelete
  • Pénzkezelés, számlázás
  • A bolt, illetve a raktári rend fenntartása

Elvárások

  • Középfokú végzettség, érettségivel
  • Jártasság a borok világában
  • Értékesítési tapasztalat
  • Aktív angol és/vagy német nyelvismeret
  • Terhelhetőség

Amit kínálunk

  • Stabil munkahely
  • Változatos munkakör

A cégről

Megbízó partnerünk a győri Árkád Üzletházban működő borboltjába keresi új kollégáját.
Cégadatok
Pannon-Work Személyzeti Szolgáltató Zrt.
Budai út 5/a. Győr
Telefon: 36704550219