Gyakornok – Jog, Győr

Győr

Kategória:

Feltöltve:

2017.04.21.
col-wide

Állás leírása:

A jogi osztály munkatársai a vállalatnál felmerülő jogi jellegű feladatokat látják el és jogi tanácsadást végeznek. Ezek közé tartozik többek között a vállalat jogi ügyeinek intézése, szerződéstervezetek véleményezése, szerződések megszövegezése, és a szóbeli és írásbeli jogi tanácsadás. A fentieken túlmenően a jogi osztály tevékenységei kiterjednek az anyavállalat jogi osztályával, valamint a külső jogi tanácsadókkal történő kapcsolattartásra is. Emellett a vállalati kultúrában a törvények és belső szabályozások (pl. irányelvek) betartatását is végzi. Ez olyan előremutató és preventív tevékenységet jelent, amely biztosítja a vállalat szakterületeinek és munkavállalóinak szabálykövető magatartását.

Feladatok

Jogtanácsosok és Compliance munkatárs munkájának támogatása

Jogi és szervezeti dokumentumok fordítása

Jogszabályok és releváns bírósági határozatok figyelése és keresése

Nyilvános adatbázisokban történő keresések támogatása

Szerződések és állásfoglalások előkészítésében való együttműködés

Bírósági, közjegyzői ügyintézés

Amit kínálunk

#Versenyképes juttatás

#Nyelvtanfolyam lehetősége

#Nem szakmai tréningeken való részvétel lehetősége

#Kollégiumi elhelyezés lehetősége

#Szakmai tapasztalat multinacionális környezetben, egy fiatal és lendületes csapatban

Cégadatok
Audi Hungaria Zrt.
Audi Hungária út 1. Győr
Telefon: +36 96 66-8888

Kapcsolat

Pályázati rendszerünket érintő kérdéseivel kérjük hívja Karriervonalunkat a +36 96 66 8888-as telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit Perjés Petra válaszolja meg Önnek a következő telefonszámon: +36 96 66 92 70