Gyakornok - Projektkoordináció - Kísérleti Motorgyártó Központ, Győr

Győr

Kategória:

Feltöltve:

2017.03.21.
col-wide

Állás leírása:

A Kísérleti Motorgyártó Központ 2010-ben kezdte meg működését, azóta az Audi Hungariánál a szériamotorok gyártása mellett a kísérleti motorok szerelése, elemzése és gyártásoptimalizálása is Győrben történik. A magasan képzett munkatársak nemcsak az Audi Hungaria és az Audi AG projektjein dolgoznak, hanem a Volkswagen-konszerntől is kapnak megbízásokat.

A központ tevékenységének köszönhetően a termékeinket és eljárásainkat folyamatosan javítjuk, ezáltal az új motorok a sorozatgyártáshoz szükséges ideális állapotban kerülhetnek a gyártásba. A központ munkája egyben bővíti a kompetenciáinkat a korszerű motorgyártás területén.

Egy épületben kap helyet a kísérleti motorgyártáshoz kapcsolódó valamennyi szakterület, és azon funkciók, amelyek lefedik a sorozatgyártás felfuttatásának az egész folyamatát. Ide tartoznak a projektkoordináció, a termék- és folyamatoptimalizálás, a forgácsolás, a szerelés, a minőségirányítás, valamint a logisztikai tevékenységek.

Feladatok

Területen lévő projektmunka támogatasa

Projektmunkában lévő részfeladatok ellátása

Kapcsolattartás más területek képviselőivel

A terület motorkiszállitásainak támogatása, adminisztratív lebonyolitása

Elvárások

Folyamatban lévő főiskolai (BSc /BA) vagy egyetemi (MSc / MA) mérnök vagy műszaki menedzser tanulmányok

Nappali tagozatos aktív hallgatói jogviszony

Legalább 4 lezárt szemeszter

Középfokú németnyelv-tudás írásban és szóban

Minimum 6 hónap szakmai gyakorlati idő eltöltése

Legalább heti 4 munkanap vállalása

Felhasználói szintű számítógépes ismeretek (MS Office: PPT, Excel, Access, Word)

Jó kommunikációs készség, terhelhetőség, problémamegoldó képesség

Képesség csapatmunkára és önálló munkavégzésre

Amit kínálunk

Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár az egész karrieredet megalapozhatja. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak Rád, ha az Audi Hungaria gyakornoki programját választod! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy tanulmányaid alatt valódi szakmai tapasztalatra tehess szert, és felkészült munkavállalóként léphess ki majd a munkaerőpiacra. A program sikerét bizonyítja, hogy gyakornokaink közül évente körülbelül százan munkatársi lehetőséget kapnak vállalatunknál.

A munkáltató elvárása:

Cégadatok
Audi Hungaria Motor Kft.
Kardán Győr
Telefon: +36 96 66 8938

Kapcsolat

Pályázati rendszerünket érintő kérdéseivel kérjük hívja Karriervonalunkat a +36 96 66 8888-as telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit Babosné Égel Katalin válaszolja meg Önnek a következő telefonszámon: +36 96 66 8938