Adatrögzítő - ügyfélszolgálati munkatárs, Győr

Győr

Kategória:

Feltöltve:

2017.03.16.
col-wide

Foglalkozások:

Adminisztráció: Adminisztratív alkalmazott, referens

Állás leírása:

A Lapcom Zrt. Magyarország dinamikusan fejlődő médiavállalkozása, a térség vezető médiatermékéhez, a Kisalföld napilaphoz, a győri és a mosonmagyaróvári ügyfélszolgálati irodájába munkatársakat keres

Adatrögzítő - ügyfélszolgálati munkatárs
munkakörre.

Főbb feladatok, munkák:
  • Személyes és telefonos információadás
  • Ügyfélfogadás, ügyintézés
  • Hirdetésfelvétel
  • Hirdetésrögzítés, adatrögzítés
  • Lapterjesztéssel kapcsolatos adminisztráció
  • Helyettesítés más irodánkban (Győr, Mosonmagyaróvár, Csorna)
Az álláshoz tartozó elvárások:
  • Középfokú végzettség érettségivel,
  • Kiváló számítógépes ismeret (Word, Excel),
  • Jó kommunikációs készség,
  • Empatikus, kedves személyiség
  • 10 ujjas vak gépírás
  • Németnyelv-tudás előny
Amit kínálunk:
  • Biztos vállalati háttér
  • Modern munkakörülmények
  • Fiatalos, dinamikus csapat
Munkavégzés helye:
Kisalföld Ügyfélszolgálati Iroda (1 fő Győr és 1 fő Mosonmagyaróvár)

Jelentkezését fényképes, fizetési igénnyel ellátott önéletrajzzal, a allashirdetes@lapcom.hu e-mail-címre kérjük eljuttatni, 2017. március 31-ig.

Cégadatok
Lapcom Zrt.
Újlak u. 4/A Győr
Telefon: 96/504-444