Marketingasszisztens, Győr

Feltöltve:

2017.03.08.
col-wide

Foglalkozások:

Marketing, reklám, PR: Marketing menedzser

Állás leírása:

A Lapcom Zrt. Magyarország dinamikusan fejlődő médiavállalkozása, a térség vezető médiatermékéhez, a Kisalföld napilaphoz határozott időre munkatársat keres
MARKETINGASSZISZTENS
munkakörbe.

Munkavégzés helye: Győr

Főbb feladatok:
A Kisalföld Kiadó marketingtevékenységében való aktív közreműködés:
  • marketingkampányok kidolgozása
  • rendezvények előkészítése és lebonyolítása
  • kreatív anyagok készítésében való közreműködés, szövegírás
  • adminisztratív feladatok ellátása
  • beszállítókkal történő kapcsolattartás, ajánlatkérés
  • értékesítési tevékenység támogatása
Elvárások:
  • többéves marketing területen szerzett tapasztalat
  • kiváló kommunikációs, problémamegoldó és kapcsolatteremtő képesség
  • jó szervezőkészség, nagyfokú önállóság
  • kreativitás
  • proaktív gondolkodásmód
  • felsőfokú marketingkommunikációs végzettség előny
Amit kínálunk:
  • versenyképes jövedelem
  • biztos nagyvállalati háttér, színvonalas munkakörnyezet
  • változatos, kihívást jelentő munkakör
  • erős szakmai támogatás
Jelentkezését – szakmai önéletrajzzal együtt – a marketing.allas@lapcom.hu  címre várjuk 2017. március 27-ig.
Cégadatok
Lapcom Zrt.
Újlak u. 4/A Győr
Telefon: 96/504-444