Főkönyvelő, Veszkény

Település:

Veszkény

Feltöltve:

2018.09.14.
col-wide

Foglalkozások:

Közgazdaság, pénzügyek, Könyvelés: Főkönyvelő

Állás leírása:

NOVOMATIC Hungária Kft. veszkényi központjába keres

FŐKÖNYVELŐ

munkatársat.

Feladatai:
- 2-3 fős könyvelési terület irányítása,
- pénzügyi és számviteli feladatok koordinálása,
- a terület szabályzatainak elkészítése,
- éves beszámoló jelentések, mérleg elkészítése, adóbevallások, adatszolgáltatások,
- könyvvizsgálatban aktív közreműködés, könyvvizsgálókkal és hatóságokkal aktív kapcsolattartás,
- részvétel az operatív könyvelési feladatokban.

Elvárások:
- felsőfokú végzettség,
- regisztrált mérlegképes könyvelői végzettség,
- 3-5 éves szakmai tapasztalat,
- proaktív, önálló munkavégzés,
- német és/vagy angol nyelvtudás.

Amit kínálunk:
- versenyképes jövedelem,
- hosszú távú, biztos munkalehetőség.

Jelentkezni lehet a következő karrierlinken:

Cégadatok
Novomatic Hungária Kft.
Fő utca 186. Veszkény