Gyakornok - Karbantartó mérnök - Pumpa és bütyök mechanikus megmunkálása, Győr

Győr

Kategória:

Feltöltve:

2018-07-12 03:30:33
col-wide

Innovatív munkakörnyezet, változatos feladatkör

A szakterületen lévő gyakornok megismerkedhet a AVS R4 Otto NS és PN Fertigung „ Pumpa és bütyök megmunkálás” gyártási folyamataival, így átfogó ismereteket szerezhet a termék keletkezéséről, gyártáshoz tartozó folyamatokról és rendelkezésre állást biztosító karbantartási rendszerről. A gyakornok betekintést nyerhet egy közel 140 fős szakterület folyamataiba és ügymenetébe. Megismerheti és gyakorlatban alkalmazhatja a területi mutatószámokat. A gyakornok elsajátíthatja a mérnöki komplex gondolkodásmódját.

Gyakornoki programunkról készült videónkat ezen a linken tekintheti meg:

Következő feladatok várnak Önre

A gyártósor folyamatainak megismerése és analizálása

Projektek / határidők követése a gyártásban

Jegyzőkönyvek, dokumentációk, prezentációk készítése

Szervezési és dokumentációs feladatok ellátása

Kimutatások készítése

Belső rendszerek kezelése (SAP)

A gyártási folyamat veszteségelemzése

Gyártósori mechanikus karbantartó mérnökök támogatása

A gyártósor támogatása

Ön az ideális jelölt, ha

Főiskolai vagy egyetemi tanulmányokat folytat gépészmérnök, vagy mechatronikai mérnök szakon

Aktív, nappali tagozatos hallgatói jogviszonnyal rendelkezik

Túl van legalább 4 lezárt szemeszteren és legalább 2019. júniusig tart a hallgatói jogviszonya

Legalább heti 3 munkanapot vállalni tud

Németnyelv-tudás előny

Képes csapatban dolgozni

Preciz és strukturált munkavégzés jellemzi

Kérjük csatolja magyar nyelvű fényképes önéletrajzát a pályázat mellékleteként!

Amit kínálunk

Egy jól kiválasztott gyakornoki hely akár egy egész karriert megalapozhat. Szakmai fejlődés, képzések, nyelvtanulás, izgalmas feladatok – ezek várnak az Audi Hungaria gyakornokaira! Emellett teljesítményhez igazodó bérezést, diplomamunka-írási lehetőséget biztosítunk, továbbá támogatjuk a kollégiumi elhelyezést is. Az Audi Adventure gyakornoki program célja, hogy a hallgató tanulmányai alatt valódi szakmai tapasztalatra tehessen szert, és felkészült munkavállalóként léphessen majd ki a munkaerőpiacra. A program sikerét bizonyítja, hogy gyakornokaink közül évente körülbelül százan munkatársi lehetőséget kapnak vállalatunknál.

Cégadatok
Audi Hungaria Zrt.
Audi Hungária út 1. Győr
Telefon: +36 96 66-8888

Kapcsolat

Pályázati rendszerünket érintő kérdéseivel kérjük hívja Karriervonalunkat a +36 96 66 8888-as telefonszámon!

A kiírással kapcsolatos kérdéseit Perjés Petra válaszolja meg Önnek a következő telefonszámon: +36 96 66 9270